Medikal Direktöre
Neden İhtiyacınız Var?

  • Güzellik uğruna sağlığınızı kaybetmemek,
  • Doğru uygulama ile güzel ve sağlıklı bir sonuç elde etmek,
  • Herkese benzememek,
  • Operasyon öncesi ve sonrasında yanınızda olarak size her konuda destek vermesi için.

Danışmanlık Hizmeti Verdiğimiz

Medikal Operasyonlar

Sizin İçin En Doğru Kararı Birlikte Verelim

ONLINE RANDEVU

Estetikle İlgili Merak Ettikleriniz

Estetik bir operasyon geçirecek kişinin aklındaki en önemli soru “GÜZEL OLACAK MI? BANA YAKIŞACAK MI?” sorusudur. Bu nedenle, yaptırmayı düşündüğünüz bölgenin özelliklerine bakarak hangi yöntemi kullanacağımıza birlikte karar veriyoruz.

Canım acır mı?
Her ne kadar insan kendini daha mutlu hissetmek, toplumda iyi bir yer edinmek, kariyerinde başarılı olmak ve prestij kazanmak için estetik bir müdahale düşünüyorsa da ağrı, acı ve sonrasındaki iyileşme sürecinin rahatsızlığı en büyük tedirginlik kaynağı oluyor.

Yeni teknolojiler ve özellikle lazerin estetik cerrahiye iyice entegre olması sonrasında, 2-3 operasyon haricinde sadece lokal anestezi ile işlemlerimizi yapabiliyoruz. Yani ne operasyon esnasında ne de sonrasında en ufak bir ağrı, sizi olmuyor.

Genel anestezi ile gerçekleştirdiğimiz örneğin karın germe, meme silikon implant operasyonları da ağrı kesiciler ve günümüz anestezikleri sayesinde bundan 10 yıl öncesine göre inanılmaz rahat ve konforlu.
Artık karın germe ameliyatından 2 gün sonra hastalarımız topuklu ayakkabılar ile pansumana gelebiliyorlar, silikon protez operasyonlarından 3 gün sonra tatile çıkabiliyor, lazer lipoliz ile bacak, basen, popo fazla yağlarından kurtulduktan 2 gün sonra kayak yapabiliyorlar.

Özellikle dolgu için başvuran hastaların kafalarındaki en büyük soru işareti bu.. Yaptığım görüşme esnasında, kişinin istekleri ve bu istekleri karşılamak için gerekenleri anatomik bazı sınırlar içinde belirliyoruz. Eğer her hastaya aynı yerlere, aynı dozda ezberlemiş gibi yapılırsa sonuçlar da birbirine benzeyen maske suratlar olur.

Ruh ve beden sağlığı yerinde olan herkese uygulanabilir. Ancak bazı ameliyatlar için yaş sınırlaması, ya da o ameliyatın yapılabilmesi için ideal olan bir yaş vardır. Örneğin dudak yarığı ortalama bebek 2 aylıkken, damak yarığı ameliyatı 1 yaşında, kepçe kulak ameliyatı 5-6 yaşında, meme büyütme estetiği ve burun estetiği 17 yaş üzerindekilere ve yüz germe ameliyatları 40 yaş üzerindekilere yapılmalıdır.

Evet. Daha önce estetik ameliyat olmuş kişilerin resimlerini, olası şekilleri ve eğer varsa dikiş izlerini görebileceğiniz gibi kendi görüntünüzün bilgisayar ekranında rötuşlanması ile neler yapılabileceğini, bunun size yakışıp yakışmadığını, ya da çeşitli şekil seçeneklerini görebilirsiniz. Bu konuda birlikte karar verebilir ve yanlış anlamaların,estetik ameliyat sonrası olası hayal kırıklıklarının önüne geçebiliriz. Estetik ameliyatlar tıbbi zorunluluktan değil, hastanın isteği doğrultusunda yapıldığından oluşturulacak yeni şekilde hastanın söz sahibi olması mutlak gereklidir.

Doktor seçimi, hayatınızda alacağınız en önemli kararlardan biridir. Sonuç olarak, kendi vücudunuzu emanet edeceğiniz kişiyi seçeceksiniz. Doğru hekimi bulmak, istenilen sonucu almak için atılmış en önemli adımdır. Bu nedenle yanınızdayız.

Operasyon sonrası önerilerin dışına çıkmamalısınız. Operasyon öncesi olduğu kadar sonrasındaki süreçte de yanınızda olacağız.

Steril ortamlarda ve bu işin eğitimini almış kişiler tarafından profesyonelce yapılan yapılan uygulamalarda sonuç mükemmel olmaktadır. Saç ekim işlemi bu işin eğitimin almamış kişiler tarafından ve neredeyse her ortamda uygulanabilen bir işlem halini almıştır. Bu nedenle çok dikkatli olmak gerekmektedir.