Merhaba,

Hayata güzellik katmaya çalışanlardanım. Özel hayatımda da iş hayatımda da bütün çabam yaşamı daha da güzelleştirmek oldu.  Medikal Direktör olarak yaptığım iş tam da bu. Estetikle güzelleştirmek… Ruhunun güzelliğini ortaya çıkarmak isteyen kişinin psikolog, psikyatrist ya da yaşam koçundan aldığı desteğin benzerini, bedenindeki güzelliği ortaya çıkarmak isteyen insanlar için yapıyorum.

Güzelleşmek için yapılan estetik uygulamalar sonrasında yaşanan hayal kırıklığının telafisi olamayabiliyor. Yanlış veya yüzeysel uygulamalara maruz kalmamanız için yüzünüze veya vücudunuza en uygun uygulamanın hangi merkezlerde, hangi teknikle yapılacağını, operasyon öncesi ve  sonrasında yaşayabileceklerinizle ilgili bilgileri paylaşarak size destek veriyorum. Bilgisayar ortamında yeni görünümünüze birlikte bakıyor sonrasında operasyona karar veriyoruz.

2004-2006 askerlik anıt tepe jandarma dispanseri biyokimya laboratuvar sorumlusu olarak yaptım. 2009-2015 Alpha Tıp Merkezi’nde tıbbi direktör olarak görev yaptım.  2014 yılında Enhar Tıp Merkezi’nin içinde estetik kliniğimi açtım. 2015 yılında Medica Clinic İstanbul adıyla ikinci estetik  kliniğimi açtım. Aynı yıl Panamed firmasında lazer cihazları ile Fotona cihazlarının tedavi protokollerinin eğitimini vermeye başladım. 2017 yılında klinik Davinciye merkez yönetimi kurulumu ve hasta memnuniyeti desteği verdim .  Aynı yıl  Plastik cerrah Opr. Dr.  Azimet Özdemir’in  yanında hasta memnuniyeti, takibi ve tedavi sürecinde ameliyat hazırlığı, ameliyat ve ameliyat sonrası tüm süreçlerinde asistanlık yapmaya başladım. Halen de yapmaktayım.  2017 yılı benim için yoğun bir yıl oldu. Türkiye pazarına giren ABD’li firmanın Medicreations adlı  lazer ve estetik cihazlarını Türkiye’ye getirtip burada lansmanın yaptım. Tedavi protokolleri eğitimleri düzenledim. 2018 yılında uzman estetisyenlik belgemi aldım.

Sertifikalar

Medya

Galeri

Cihaz Eğitimleri